Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

3 квітня 2017 року під головуванням Первомайського міського голови відбулась розширена апаратна нарада з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна прозвітувала про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за березень 2017 року та озвучила завдання щодо виконання плану основних заходів у квітні 2017 року. Довела до відома присутніх, що за результатами чергової сесії міської ради, яка відбулась 30 березня 2017 року, були прийняті важливі рішення для всіх підприємців міста, а саме зниження ставок єдиного податку для І та ІІ групи суб’єктів господарювання - фізичних осіб. Депутати прийняли рішення, яким затвердили коефіцієнт 0,5 до існуючих ставок та  затвердження максимальної ставки за оренду землі на рівні 3% - попередня становила від 3 до 12%.

Л.Дромашко окремо зазначила, що потреба в додаткових коштах на утримання бюджетних установ міста по захищених статтях видатків та на фінансування заходів місцевих програм соціального захисту населення міста в загальному обсязі близько 19 млн. грн. Всім теплопостачальним підприємствам, які утримуються за рахунок коштів міського бюджету, необхідно розробити заходи щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

Міський голова проінформувала зібрання про основні заходи заплановані на поточний місяць, зокрема, про виконання планових показників по наповненню бюджету міста; вжиття заходів щодо покращення стану розрахунків населення за надані житлово-комунальні послуги; очищення міста від сміття, прибирання узбіч доріг, приведення Комсомольського (Молодіжного) парку та міського парку культури та відпочинку «Дружба народів» до належного вигляду.

В ході наради заступник головного лікаря КЗ «Первомайський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги» В. Писменюк доповів про виконання міської програми за 2016 рік «Профілактика ВІЛ- інфекції/СНІДу».

Заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко доповіла про вжиті заходи по наданню допомоги гостро потребуючим громадянам та особам без певного місця проживання в осінньо-зимовий період 2016-2017 р.р.

Про підготовку до проведення відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2017 року йшлося в доповіді начальника управління освіти міської ради Г.Остапенко.

У доповіді начальника відділу підприємницької діяльності управління економіки міської ради І.Чорної йшлося про забезпечення міста Первомайська хлібом та хлібобулочними виробами .

По останньому питанню наради аудиторія заслухала інформацію завідувача сектору контролю апарату виконавчого комітету міської ради О.Махоніної про стан виконавської дисципліни в управліннях та службах міської ради, відділах апарату виконавчого комітету міської ради при відпрацюванні контрольних документів органів вищого рівня, рішень виконкому, розпоряджень та доручень міського голови у І кварталі 2017 року.

Наприкінці наради секретар міської ради С.Бондарчук звернув увагу присутніх на необхідність надання в електронному вигляді всіх звітів про проведені заходи до відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету міської ради.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.