Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

7 червня 2017 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулась розширена апаратна нарада з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна прозвітувала про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за травень 2017 року та озвучила завдання щодо виконання плану основних заходів у червні 2017 року. Міський голова подякувала управлінню культури за участь дітей в обласному фестивалі дитячої та юнацької творчості «АРТ-МІХ», який відбувся 3 червня 2017 року в м. Миколаєві. В черговий раз обдаровані вихованці дитячої художньої та музичної шкіл підтвердили високий рівень своєї майстерності, отримавши призові місця. Міський голова поздоровила учнів, викладачів та батьків за їхні високі досягнення.

Також Людмила Григорівна зупинилася на показниках моніторингу соціально-економічного розвитку міст обласного значення та районів Миколаївської області у січні-березні 2017 року. Міський голова відмітила, що за результатами моніторингу наше місто посіло перше місце за напрямком культура та друге місце – за напрямками охорона здоров’я та сфера надання адміністративних послуг.

Під час наради йшлося також про реалізацію в місті медичної реформи та урядової програми «Доступні ліки»; про опалювальний сезон 2017-2018рр.; про впровадження реформи децентралізації в місті Первомайську та Первомайському районі; про наслідки прийнятих рішень депутатами міської ради щодо зниження податкових ставок; про заходи щодо благоустрою міста; про результати виїзного прийому міського голови, що відбувся 6 червня;  тощо.

Начальник фінансового управління С.Шугуров проінформував присутніх про надходження до міського бюджету в травні місяці та про перспективу на І півріччя. Розпорядникам коштів запропонував задіяти механізми економії та в першу чергу вирішувати невідкладні нагальні питання.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Т.Троян довела до відома присутніх інформацію про підсумки виконання заходів весняного двомісячника з благоустрою і санітарного очищення міста Первомайська.

Головний лікар центральної багатопрофільної лікарні О.Чекрижов доповів про виконання міської програми «Цукровий діабет» за 2017 рік.

Інспектор інспекції з благоустрою апарату виконавчого комітету міської ради О.Чернявський прозвітував про стан виконання приписів та усунення порушень та недоліків, виявлених у сфері благоустрою міста.

Про надходження до бюджету міста від оренди комунального майна та сплати за землю йшлося в доповіді заступника міського  голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях міської ради С.Свідерко.

Заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста проінформувала присутніх, що згідно розпорядження міського голови №205-р від 23.05.2017 року «Про створення робочої групи щодо перевірки Первомайської центральної  міської багатопрофільної  лікарні та комунального закладу «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» в частині здійснення допорогових державних закупівель» було проведено перевірку медичних закладів міста в частині здійснення допорогових закупівель за період 2016 року та І кварталу 2017 року. Під час перевірки встановлено, що комунальним закладом «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» протягом 2016 року проведено 215 процедур допорогових закупівель, сума укладених договорів становить  4923558,34 грн., протягом І кварталу 2017 року проведено 58 процедур допорогових закупівель на загальну суму 1320100,16 грн. Первомайською центральною міською багатопрофільною лікарнею протягом 2016 року проведено 490 процедур допорогових закупівель, сума укладених договорів становить  6311412,68  грн.  Протягом І кварталу 2017 року проведено 89 процедур допорогових закупівель, сума договорів – 1994778,96 грн. Закупівлі вартість яких дорівнює або перевищує суму 50 000 грн. оприлюднені в системі електронних закупівель «ProZorro» згідно ЗУ «Про публічні закупівлі». Порушень вимог чинного законодавства при перевірці не встановлено.

Секретар міської ради С.Бондарчук запросив бажаючих прийняти участь в навчальному тренінгі для тренерів «Практичні аспекти впровадження громадського бюджету» що відбудеться 8 червня в сесійній залі міської ради.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.