Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

3 липня 2017 року відбулась розширена апаратна нарада при Первомайському  міському голові з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

Під час наради міський голова Л.Дромашко проінформувала присутніх про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за червень 2017 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у липні 2017 року.

Начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров доповів про виконання міського бюджету за звітний період 2017 року.

З інформацією щодо наповнення до місцевого бюджету за проведення реєстраційних дій відділом державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців виступила начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців міської ради М.Горішня.

Головний спеціаліст відділу комунальній власності і земельних відносин управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань міської ради Н.Чемерис проінформувала про постановку на квартирний облік учасників АТО.

Про дотримання законодавства щодо захисту прав споживачів розповіла інспектор по захисту прав споживачів С.Маковецька.

Завідувач сектору контролю апарату виконавчого комітету міської ради О.Махоніна доповіла про стан виконавської дисципліни в управліннях та службах міської ради, відділах апарату виконавчого комітету міської ради при відпрацюванні контрольних документів органів вищого рівня, рішень виконкому, розпоряджень та доручень міського голови у І півріччі 2017 року.