Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

4 вересня 2017 року відбулась розширена апаратна нарада при Первомайському  міському голові з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

Під час наради міський голова Л.Дромашко проінформувала присутніх про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за серпень 2017 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у вересні 2017 року. Більш докладно міський голова зупинилась на підготовці міського господарства до осінньо-зимового періоду, на перевиконанні бюджету, що складає 103%, на підготовці до відзначення Дня міста, тощо.

Заступник начальника Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області З.Насіров проінформував зібрання про заходи щодо усунення стихійної торгівлі в місті.

Про роботу з боржниками за надані житлово-комунальні послуги доповів директор комунального підприємства «Первомайський міський водоканал» Д.Малішевський. Керівник підприємства також повідомив про систематичне відключення водопостачання в місті, що викликане заборгованістю міськводоканалу за спожиту електроенергію. Відключення розпочнуться найближчим часом та триватимуть до кінця року. Про графік відключення водопостачання буде повідомлено пізніше.

Заступник начальника управління освіти міської ради Л.Сидоренко ознайомила присутніх зі станом підготовки дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів до нового 2017/2017 навчального року.

Про стан складання протоколів про адміністративні правопорушення уповноваженими посадовими особами проінформував старший інспектор інспекції з благоустрою апарату виконавчого комітету міської ради О.Бортнік.

Наприкінці наради секретар міської ради С.Бондарчук довів до відома присутніх інформацію про участь м. Первомайська у національному конкурсі «e-Data Рейтинг» направлений на підвищення прозорості органів місцевого самоврядування. Військовий комісар Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату А.Бичков розповів про проведення одноденного перевірочного збору, який запланований на 12 вересня поточного року.