Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

2 жовтня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась розширена апаратна нарада з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

Нарада розпочалась доповіддю міського голови про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за вересень 2017 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у жовтні 2017 року. Зауваживши що за січень-вересень 2017 року існує недовиконання планових показників надходжень податків та зборів в частині чистого прибутку та суми збору за місця паркування. Також міський голова зупинилась на новому в законодавстві відносно освіти, щодо паркування транспортних засобів; щодо гуманного ставлення до тварин, тощо. Наприкінці виступу міський голова окреслила основні завдання на поточний місяць – це підготовка міста до зими; перевиконання планових показників по наповненню бюджету міста; забезпечення водопостачання мікрорайонів міста, тощо.

Заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко ознайомила присутніх із інформацією про погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста та виконання графіків погашення заборгованості.

Про стан роботи сектору з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб апарату виконавчого комітету міської ради за 9 місяців 2017 року доповіла завідувач сектору з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб І.Солов’янова.

Директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л.Крижановська проінформувала присутніх про здійснення соціальної роботи з сім’ями та особами, які опинилися в складних життєвих обставинах за 9 місяців 2017 року.

Начальник рятувально-водолазної станції управління житлово-комунального господарства міської ради В.Сидорук довів до відома аудиторії інформацію про роботу рятувальної станції на водних об’єктах м.Первомайська.

Про стан виконавської дисципліни в управліннях та службах міської ради, відділах апарату виконавчого комітету міської ради при відпрацюванні контрольних документів органів вищого рівня, рішень виконкому, розпоряджень та доручень міського голови за 9 місяців 2017 року доповіла завідувач сектору контролю апарату виконавчого комітету міської ради О.Махоніна.