Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

6 листопада 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась розширена апаратна нарада з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

Нарада розпочалась доповіддю міського голови про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за жовтень 2017 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у листопаді 2017 року. Також міський голова повідомила присутніх про початок та перебіг опалювального сезону в закладах бюджетної сфери. Людмила Григорівна зауважила, що роботи з підключення системи опалення в ДНЗ №34 «Зірочка», ДНЗ - центр розвитку дітей, загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №15 – колегіумі, планується завершити до кінця поточного тижня. Наприкінці виступу міський голова окреслила основні завдання на листопад – це підготовка міста до зими; перевиконання планових показників по наповненню бюджету міста; перевірка цільового використання матеріальної допомоги мешканцям міста на опалення, тощо.

Перший заступник міського голови О.Кукуруза ознайомив присутніх із інформацією про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Первомайської міської ради.

Про епідемічну ситуацію в місті щодо захворювання на грип та ГРВІ доповіли заступник головного лікаря комунального закладу «Первомайський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги» В.Письменюк та заступник головного лікаря центральної міської багатопрофільної лікарні С.Щегленко.

Начальник відділу кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи апарату виконавчого комітету міської ради О.Мінтян проінформувала присутніх про стан виконання вимог антикорупційного законодавства в Первомайській міській раді.

Начальник відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету міської ради Н.Шевчук довела до відома аудиторії інформацію про стан виконання розпоряджень міського голови від 12.01.2017 року №11-р «Про надання інформації» та від 02.03.2017 року №74-р «Про оприлюднення плану основних заходів».

Заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста нагадала присутнім, що триває передплатна кампанія газети «Вісник Первомайська» і закликала всіх оформити підписку на газету.

Керуюча справами виконавчого комітету міської ради Л.Постернак повідомила про чергове засідання виконавчого комітету, що відбудеться 10 листопада 2017 року.