Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

4 грудня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась розширена апаратна нарада за участю керівників місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

Міський голова проінформувала присутніх про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за листопад поточного року та завдання щодо виконання плану основних заходів у грудні. Так, виконання бюджету за 11 місяців 2017 року склало 104,2 %, що становить 6266,4 тис.грн. По всіх джерелах надходження план перевиконано. В порівнянні із аналогічним періодом 2016 року перевиконання склало 24,4% або 30399,3 тис.грн. Проте в зв’язку із стрімким ростом цін, незважаючи на позитивну динаміку зростання надходжень, коштів міського бюджету не достатньо. Під час виступу Людмила Григорівна проінформувала присутніх що наприкінці року очікується надходження державної медичної субвенції. Міський голова поцікавилась ситуацією із нарахуванням населенню субсидій на житлово-комунальні послуги, де сталася затримка через виявлені помилки, проконтролювала дотримання температурного режиму в закладах освіти міста, тощо.

Із станом розрахунків за спожиті енергоносії установами, що фінансуються з місцевого бюджету зібрання ознайомила заступник начальника фінансового управління міської ради С.Прудіус. Головний лікар центральної міської багатопрофільної лікарні О.Чекрижов та головний лікар комунального закладу «Первомайський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Т.Оболенська доповіли про надання медичної допомоги військовослужбовцям, які проходили службу в зоні АТО, та членам їх сімей. З інформацією щодо фізкультурно-оздоровчої та реабілітаційної роботи серед інвалідів виступив начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Є.Романов. Начальник відділу підприємницької діяльності управління економіки міської ради І.Чорна ознайомила присутніх із ціновою ситуацією на споживчому ринку.