Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

2 січня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась розширена апаратна нарада за участю керівників місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

На початку наради Людмила Григорівна привітала всіх присутніх з Новим роком, побажала миру, розвитку та вагомих здобутків на благо нашого міста та України в цілому. Подякувала управлінню культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради за організацію та проведення яскравих новорічних свят для жителів міста. Міський голова зазначила, що незважаючи на труднощі, міською владою були закуплені призи та солодкі подарунки для дітей та дорослих, що прийшли зустріти Новий рік до головної ялинки міста. Усього було роздано 1670 подарунків.

Під час наради Людмила Григорівна ознайомила присутніх із підсумками роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за грудень 2017 року та завданнями щодо виконання плану основних заходів у січні 2018 року. Так, виконання бюджету за 12 місяців 2017 року склало 103,8%. По всіх джерелах надходження план перевиконано. Бюджет розвитку склав 4 000 тис. грн.: надходження від продажу землі – 2 600 тис. грн., від продажу майна – 500 тис. грн. Від мережі автозаправних комплексів ОККО на розвиток інфраструктури міста надійшло 459,586 тис. грн.

Окрім того міський голова проінформувала присутніх про основні плани на 2018 рік – це продовження робіт з благоустрою міста, вирішення питання з перевезенням пільгової категорії громадян в міському автотранспорті, виплата матеріальної допомоги на індивідуальне опалення жителям міста, що подали заяви в 2017 році, тощо. Довела до відома аудиторії, що за рішенням міської ради в поточному році на виконання депутатських повноважень кожному депутату з міського бюджету виділено 100 тис.грн. на покращення інфраструктури в місті.

управління житлово-комунального господарства міської ради Т.Троян доповіла про виконані роботи з освітлення вулиць міста у 2017 році. З інформацією щодо результатів діяльності фахівців із соціальної роботи у 2017 році виступила директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л.Крижановська. Із станом захворюваності населення міста на грип та ГРВІ присутніх ознайомила головний лікар комунального закладу «Первомайський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Т.Оболенська. Також Тетяна Григорівна нагадала присутнім, що медична реформа вступає в дію з 1 січня 2018 року і повідомила, що з основними аспектами її впровадження в нашому місті можна буде ознайомитися найближчим часом в місцевих друкованих засобах масової інформації.

Заступник міського голови, начальник управління соціального захисту міської ради О.Колесніченко проінформувала присутніх про зміни в нарахуваннях субсидій на житлово-комунальні послуги, що вступають в дію з 1 січня 2018 року і потребують перерахунку.