Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

05 лютого 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась розширена апаратна нарада за участю керівників місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

На початку наради міський голова Л.Дромашко доповіла про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за січень 2018 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у лютому 2018 року. Зокрема йшлося про виконання бюджету, яке за результатами роботи в першому місяці поточного року склало 105%. Людмила Григорівна повідомила зібрання про заходи заплановані на найближчий час – 8 лютого, на базі нашого міста, Асоціацією міст України буде проведено презентацію результатів дослідження соціологічного опитування стосовно діяльності органів місцевого самоврядування та їх співпраці з громадськістю, на 9 лютого заплановане засідання виконавчого комітету міської ради, а 12 лютого відбудеться позачергова сесія міської ради. Очільниця міста зупинилась на засіданні медичної ради, що відбулась наприкінці минулого тижня, та відмітила, що захід носив конструктивний характер та пройшов у діловому русі. Під час розширеної апаратної наради також піднімалось питання пільгового перевезення пасажирів міським автомобільним транспортом загального користування. Так, йшлося про нестачу коштів в міському бюджеті для забезпечення стовідсоткового пільгового проїзду пільговиків. Окрім того міський голова проінформувала, що підприємства-перевізники наполегливо вимагають перегляду міською владою вартості проїзду в міському автомобільному пасажирському транспорті в зв’язку із збільшення розміру мінімальної заробітної плати та вартості палива. Людмила Григорівна повідомила присутніх про початок роботи з вивчення можливих історичних назв у випадку перейменування міста Первомайська та запропонувала всім активно долучитися до справи та висловлювати свої думки з даного приводу.

Про виконання бюджету м.Первомайська за 2017 рік зібрання інформував начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Т.Троян доповіла про стан використання коштів на роботи по ремонту доріг міста у 2017 році.

Зі станом виконання приписів та усунення порушень та недоліків, виявлених у сфері благоустрою міста за 2017 рік зібрання ознайомив старший інспектор інспекції з благоустрою апарату виконавчого комітету міської ради О.Бортнік. Під час виступу особливу увагу доповідач приділив питанню виконання рекламо розповсюджувачами умов договорів про тимчасове користування місцями для розміщення рекламних засобів в частині утримання прилеглої до рекламних носіїв та біл-бордів території в належному санітарному стані. На даний момент на адресу порушників направлені листи із попередженням про розірвання договорів у разі невиконання ними обов’язків по утриманню прилеглої території.

Про спортивні досягнення збірних команд та провідних спортсменів міста у 2017 році розповів начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Є.Романов.

Із інформацією про стан виконавської дисципліни в управліннях міської ради та відділах апарату виконавчого комітету міської ради при відпрацюванні контрольних документів органів вищого рівня, рішень виконкому, розпоряджень та доручень міського голови за 2017 рік виступила завідувач сектору контролю апарату виконавчого комітету міської ради О.Махоніна.

Заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста повідомила присутніх про основні аспекти засідання колегії Миколаївської облдержадміністрації, присвяченій розвитку освітньої галузі в регіоні.