Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

05 березня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась розширена апаратна нарада за участю керівників місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

На початку наради міський голова Л.Дромашко доповіла про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за лютий 2018 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у березні 2018 року. Зокрема йшлося про виконання бюджету, яке за результатами роботи в лютому склало 105,7%, перевиконання склало 1600 тис. грн. Окрім того Людмила Григорівна повідомила зібрання про заходи заплановані на найближчий час. Так, протягом тижня в місті триватимуть святкові заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня. Також, з нагоди відзначення 204-ї річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка 7 березня о 15.00 в читальному залі централізованої бібліотечної системи відбудеться творча зустріч «Тарас Шевченко у літературі і живописі»; на 13 березня заплановане чергове засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради.

Заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста повідомила присутніх про події, що відбулись протягом лютого в підзвітних їй галузях. Посадовець, зокрема розповіла про колегію управління освіти міської ради, а також проінформувала щодо відкриття меморіальної дошки Роману Довгому, що загинув під час виконання бойових завдань в зоні антитерористичної операції на сході України. Наталія Павлівна висловила подяку військовому комісаріату за допомогу в організації на високому рівні вищезазначеного заходу. Виступаюча також повідомила про моніторинг захворюваності первомайських учнів та про відсутність причин припинення навчального процесу у освітніх закладах міста. Піднімались питання стану захворюваності в місті на кір та про реорганізацію КЗ «Первомайський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги». Не залишила без уваги Наталія Павлівна і конкурс «Міс Первомайська-2018», зазначивши, що захід пройшов на дуже високому професійному рівні.

Начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров звітував про виконання бюджету міста Первомайська за 2017 рік.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій апарату виконавчого комітету міської ради М.Бабенчук доповів про основні завдання цивільного захисту міста Первомайська на 2018 рік.

Головний спеціаліст сектору з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб апарату виконавчого комітету міської ради А.Олійник ознайомила зібрання з роботою сектору з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб апарату виконавчого комітету міської ради у 2017 році та за два місяці 2018 року.

Про підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2018 році, розповіла заступник начальника управління освіти міської ради Л.Сидоренко.

За результатами наради були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.