Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

02 квітня 2018 року під головуванням секретаря міської ради С.Бондарчука відбулась розширена апаратна нарада за участю керівників місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

Під час наради начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров звітував про виконання бюджету міста Первомайська за І квартал 2018 року.

Заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради з питань організації надання соціальних послуг Н.Єльсон доповіла про вжиті заходи по наданню допомоги гостро потребуючим громадянам та особам без певного місця проживання в осінньо-зимовий період 2017-2018 роках.

Начальник управління освіти міської ради Г.Остапенко ознайомила зібрання з підготовкою закладів освіти до проведення відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2018 року.

Про цінову ситуацію на споживчому ринку розповіла начальник відділу підприємницької діяльності управління економіки міської ради І.Чорна.

Завідувач сектору контролю апарату виконавчого комітету міської ради О.Махоніна доповіла про стан виконавської дисципліни в управліннях та службах міської ради, відділах апарату виконавчого комітету міської ради при відпрацюванні контрольних документів органів вищого рівня, рішень виконкому, розпоряджень та доручень міського голови у І кварталі 2018 року.

Окрім того Сергій Олександрович повідомив зібрання про заходи заплановані на найближчий час. Так, з нагоди Великодніх свят 5 квітня на площі ім.Тараса Григоровича Шевченка розпочне роботу ярмарок; на 13 березня заплановане чергове засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради, на 27 квітня – пленарне засідання Первомайської міської ради.

За результатами наради були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.