Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

02 травня 2018 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулась розширена апаратна нарада за участю керівників місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

На початку наради Людмила Григорівна доповіла про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за квітень 2018 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у травні 2018 року. Також окреслила основні завдання на поточний місяць, а саме: виконання робіт з благоустрою міста, підготовка до відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ремонт доріг, облаштування пляжу, підготовка табору «Гарт» до нового сезону, створення інспекції з праці, тощо.

Під час наради, міський голова звернулась зі словами вдячності до директора Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей» Олександра Кокоші, подякувавши йому, викладацькому та учнівському колективам закладу за активну участь в заходах з благоустрою та санітарного очищення міста після осінньо-зимового періоду.

Виконуюча обов’язків начальника відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців апарату виконавчого комітету міської ради В.Завадська проінформувала присутніх про роботу відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців апарату виконавчого комітету міської ради за січень-квітень 2018 року.

Про стан підготовки місць масового відпочинку до купального сезону доповіла начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Т.Троян.

Про роботу з надання пільг і допомоги, пов'язаних з охороною материнства і дитинства звітувала заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради з питань організації надання соціальних послуг Н.Ельсон.

Начальник управління у справах дітей міської ради Н.Перкова розповіла про стан роботи щодо розвитку сімейних форм виховання в місті Первомайську.

За результатами наради були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.