Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

06 серпня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась розширена апаратна нарада з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

На початку наради Людмила Григорівна прозвітувала про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за липень 2018 року та озвучила завдання щодо виконання плану основних заходів у серпні 2018 року.

Людмила Григорівна відмітила, що на фоні обласних соціально-економічних показників результати міста Первомайська можна вважати задовільними. Наше місто на першому місті за напрямками діяльності освіти та звернень громадян; на другому місті (після Миколаєва) у сферах: соцзахисту населення, охорони здоров’я, надання адмінпослуг та економічної стабільності; третю сходинку обласного рейтингу місто займає серед таких напрямків роботи, як: ринок праці, доходи населення, культура та споживчий ринок.

Міський голова проінформувала зібрання про основні заходи заплановані на поточний місяць, зокрема про виконання планових показників по наповненню бюджету міста, підготовка до зими, вжиття заходів щодо зменшення боржників перед комунальними підприємствами міста. Також, Людмила Григорівна повідомила, що 08 серпня поточного року о 18.00, разом з представниками від управління соціального захисту населення міської ради, Укрпошти та ПФ запланована зустріч з мешканцями мікрорайону цукрового заводу на території ЗОШ №9.

Зокрема, міський голова подякувала організаторам за підготовку та проведення Відкритого Чемпіонату України з велоспорту.

В ході наради заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко доповіла про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року №329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанова Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022» щодо призначення житлових субсидій.

Про забезпечення виконання делегованих повноважень з організації роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх йшлося в доповіді начальника управління у справах дітей міської ради Н.Перкової.

По останньому питанню наради аудиторія заслухала інформацію завідувача сектору контролю апарату виконавчого комітету міської ради О.Махоніної про стан виконавської дисципліни в управліннях та службах міської ради, відділах апарату виконавчого комітету міської ради при відпрацюванні контрольних документів органів вищого рівня, рішень виконкому, розпоряджень та доручень міського голови за І півріччя 2018 року.

Окрім того, під час наради, йшлося про акції щодо перекриття доріг жителями мікрорайонів цукрового заводу та Богопіль у зв'язку з закриттям відділень Укрпошти та Ощадбанк та протесту проти підвищення тарифів на газ, електроенергію та воду; про успішне проведення управлінням освіти міської ради відкритих торгів на закупівлю шкільних меблів; про необхідність проведення роботи з мешканцями міста, які є боржниками перед комунальними підприємствами міста; про ремонт доріг; про підготовку до державних та релігійних свят, що відзначатимуться у серпні; інше.

За результатами наради міським головою надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.