Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

03 вересня 2018 року міський голова Л.Дромашко провела розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

На початку наради Людмила Григорівна прозвітувала про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за серпень 2018 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у вересні 2018 року.

голова привітала присутніх з початком нового навчального року та проінформувала про основні заходи заплановані на поточний місяць. Так 7 вересня поточного року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету, 15 вересня місто святкує 342-гу річницю свого заснування.

В ході наради головний лікар комунального підприємства «Первомайський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Т.Оболенська доповіла про стан виконання Урядової програми «Доступні ліки».

Про роботу з боржниками за надані житлово-комунальні послуги йшлося в доповіді директора комунального підприємства «Первомайський міський водоканал» Д.Малишевського.

Заступник міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях С.Свідерко довела до відома присутніх інформацію щодо надходжень до місцевого бюджету від оренди комунального майна.

Окрім того, під час наради, йшлося про перевезення пільгової категорії населення, про продовження пленарного засідання міської ради, про відкриття нової виробничої лінії на ПрАТ «Завод «Фрегат», інше.

Заступник міського голови, начальник управління соціального захисту міської ради О.Колесніченко повідомила присутніх, що з 1 вересня в Україні стартує соціальний проект «пакунок малюка», який покликаний допомогти українським родинам забезпечити новонароджених найнеобхіднішими речами. Проект із соціального захисту сімей з дітьми реалізується за фінансової підтримки Організації Об’єднаних Націй. У зв’язку з організаційними питаннями, видавати «Пакунки малюка» почнуть у жовтні місяці.

За результатами наради міським головою надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.