Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

01 жовтня 2018 року міський голова Л.Дромашко провела розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

На початку наради Людмила Григорівна прозвітувала про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за вересень 2018 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у жовтні 2018 року.

Міський голова подякувала всім організаторам та учасникам святкування 342-ої річниці заснування міста Первомайська та проінформувала посадовців про заходи заплановані на найближчий час. Так, 12-14 жовтня, на військовому полігоні, відбудуться навчання підрозділів територіальної оборони Миколаївської області, 14 жовтня на площі Тараса Григоровича Шевченка відбудеться свято – День захисника України. Програмою заходів передбачено: урочиста частина з нагородженням та покладанням квітів до пам’ятників та могил захисників, приготування козацького кулішу, виступи творчих колективів міста.

В ході наради начальник управління освіти міської ради Г.Остапенко доповіла про стан підготовки дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів до нового 2018-2019 навчального року.

Про погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста Первомайська та виконання графіків погашення заборгованості йшлося в доповіді заступника міського голови, начальник управління соціального захисту міської ради О.Колесніченко.

Головний лікар Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні довів до відома присутніх інформацію про стан захворюваності мешканців міста на онкозахворювання.

Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Первомайської міської ради за 9 місяців 2018 року доповіла головний спеціаліст відділу з питань розвитку та експлуатації житлового фонду та інженерної інфраструктури управління житлово-комунального господарства міської ради Н.Кожеватова. Зокрема йшлося і про сезонну проблему – спалювання жителями міста опалого листя. Наголошувалося, що дане правопорушення тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 340 до 1360 грн. Адмінпротоколи складаються як дільничними інспекторами Первомайського відділу поліції, так і інспекторами з благоустрою апарату виконавчого комітету міської.

Окрім того, під час наради, йшлося про виконання в місті Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», про підготовку до опалювального сезону, продовження робіт з благоустрою міста, інше.

За результатами наради міським головою надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.