Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

5 листопада 2018 року міський голова Л.Дромашко провела розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

На початку наради Людмила Григорівна привітала начальника управління соціального захисту населення міської ради Ольгу Колесніченко та працівників соціальної сфери з професійним святом, побажала здоров’я, успіхів в нелегкій праці та вручила найкращим працівникам Почесні грамоти Миколаївської обласної державної адміністрації з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Міський голова прозвітувала про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за жовтень 2018 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у листопаді 2018 року.

В ході наради начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров доповів про виконання бюджету міста Первомайська за 10 місяців 2018 року.

Про роботу сектору з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб апарату виконавчого комітету міської ради за 9 місяців 2018 року йшлося в доповіді головного спеціаліста сектору Г.Олійник.

Про стан виконання приписів та усунення порушень та недоліків, виявлених у сфері благоустрою міста за 2018 рік, доповів старший інспектор інспекції з благоустрою апарату виконавчого комітету місткої ради О.Бортнік.

Головні лікарі медичних закладів міста Т.Оболенська та О.Чекрижов повідомили присутніх про епідемічну ситуацію в місті щодо захворювання на грип та ГРВІ.

З доповіддю про проведені заходи щодо створення ОСББ та допомогу створеним ОСББ виступила Т.Троян – начальник управління житлово-комунального міської ради.

Завідувач сектору контролю апарату виконавчого комітету міської ради О.Махоніна довела до відома присутніх інформацію про стан виконавської дисципліни в управліннях та службах міської ради, відділах апарату виконавчого комітету міської ради при відпрацюванні контрольних документів органів вищого рівня, рішень виконкому, розпоряджень та доручень міського голови за 9 місяців 2018 року.

Заступник міського голови, начальник управління соціального захисту міської ради О.Колесніченко повідомила присутніх, що, через відсутність нової програми з обрахування субсидій, виникла затримка з їх нарахуванням на опалювальний період, але робота управління з субсидіями триває.

Міський голова також проінформувала про основні заходи заплановані на поточний тиждень. Так, 9 листопада відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради, а в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької відбудеться урочистий захід з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Окрім того, під час наради, йшлося про початок опалювального сезону 2018/2019 року та його стале проходження; проведення торгів із закупівлі електроенергії; виконання правил благоустрою міста; підготовка до зимового утримання доріг, забезпечення посипковим матеріалом; створення додаткових паркувальних місць; піднімалося питання роботи ЦНАПу, інше.

За результатами наради міським головою надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.