Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

03 грудня 2018 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулась розширена апаратна нарада з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

На початку наради міський голова прозвітувала про підсумки роботи виконавчого комітету міської ради за листопад 2018 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у грудні 2018 року.

Григорівна також проінформувала про основні заходи заплановані на поточний тиждень. Так, 6 грудня в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтерів, 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування. На цьому тижні, також, відбудуться збори учасників загону територіальної оборони.

Про забезпечення житлом дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа йшлося в доповіді начальника управління у справах дітей міської ради Н.Перкової.

Про роботу протягом 2018 року Первомайської міської організації ветеранів доповіла заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради з питань організації роботи з сім’єю Н.Гонтарук.

З доповіддю про цінову ситуацію на споживчому ринку виступила начальник відділу підприємницької діяльності управління економіки міської ради І.Чорна.

В ході наради начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров доповів про виконання бюджету міста Первомайська за 11 місяців 2018 року та повідомив присутніх про прогнози щодо виконання бюджету за грудень місяць та в цілому за 2018 рік.

За результатами наради міським головою надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.