Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

06 березня 2019 року міський голова Л.Дромашко провела розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

Людмила Григорівна розпочала виступ з інформації щодо підсумків роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за лютий 2019 року та завдань з виконання плану основних заходів у березні 2019 року. Так за обласним рейтингом соціально-економічного розвитку Первомайськ посів 3 місце – це гарний результат. Далі йшлося про виконання бюджету міста. Були озвучені деякі питання підняті городянами під час виїзного особистого прийому міським головою 05.03.2019 року. Зокрема первомайців турбує утворення стихійних сміттєзвалищ. Під час виступу міський голова звернула увагу відповідальних осіб на належний контроль за матеріально-технічним забезпеченням дільничних виборчих комісій. Окрім того йшлося й про 3 проекти з поліпшення якості питної води, ремонту систем водопостачання та водовідведення, виконання в поточному році яких передбачене Перспективним планом розвитку міста.

Нарада продовжилася виступом заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко, яка проінформувала зібрання про заходи заплановані на березень: 09.03.2019 року о 12.00 на площі Т.Шевченка відбудеться народно обрядове свято Масляної, тут же о 15.00 з нагоди 205-ої річниці від Дня народження Тараса Шевченка запланований концерт народного хору ветеранів війни та праці. 14.03.2019 року об 11.00 з нагоди Дня українського добровольця в Первомайському краєзнавчому музеї відбудеться урочисте відкриття фото виставки бійців-добровольців. 27.03.2019 року о 10.00 з нагоди 75-річчя визволення міста Первомайська від нацистських загарбників в Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» запланований урочистий мітинг. Ольга Анатоліївна запросила всіх присутніх до участі в означених заходах. Заступник міського голови також коротко розповіла про деякі нововведення у призначенні субсидій на житлово-комунальні послуги.

Про надходження до міського бюджету протягом березня поточного року доповів начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров.

Заступник начальника управління освіти міської ради Л.Сидоренко проінформувала про підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до ВНЗ у 2019 році. Доповідач також надала деякі роз’яснення щодо освітньої реформи та профілізації старшої школи.

Про здійснення соціальної роботи з сім’ями та особами, які опинилися в складних життєвих обставинах за 2018 рік доповіла начальник відділу із соціальної роботи, заступник директора Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.Швець.

Начальник відділу підприємницької діяльності управління економіки міської ради І.Чорна проінформувала про цінову ситуацію на споживчому ринку.