Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

05 серпня 2019 року під головуванням секретаря міської ради С.Бондарчука відбулась розширена апаратна нарада з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

Нарада почалася з доповіді заступника начальника фінансового управління міської ради С.Прудиус про виконання бюджету міста Первомайська за липень 2019 року та обговорення даного питання присутніми.

По другому питанню порядку денного заслухали інформацію начальника Первомайського відділу обслуговування громадян «Сервісний центр» Г.Сліпченко про діяльність управління Пенсійного фонду України в місті Первомайську.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій апарату виконавчого комітету міської ради М.Бабенчук розповів посадовцям про виконання власниками та балансоутримувачами вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту.

Про роботу офіційного веб-сайту міста Первомайська доповів головний спеціаліст відділу інформаційних технологій та комп’ютерно-технічного забезпечення апарату виконавчого комітету міської ради Ю.Шейко.

Головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу апарату виконавчого комітету міської ради Ю.Уколова проінформувала зібрання про застосування деяких положень Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Інформацію про стан роботи по ліквідації в місті стихійної торгівлі довів до відома присутніх секретар міської ради С.Бондарчук.