Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

03 січня 2020 року міський голова Л.Дромашко провела розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

Людмила Григорівна розпочала нараду привітанням присутніх з новорічними святами, побажала всім здоров’я, успіхів та нових звершень у новому році. Подякувала управлінню культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради за організацію та проведення яскравих святкових програм для дітей та жителів міста.

Далі йшлося про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за грудень 2019 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у січні 2020 року. Були озвучені першочергові завдання на найближчий час – це готовність міського господарства до роботи в складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2019/2020 років, виконання планових показників по наповненню бюджету міста.

Окрім того, під час наради, йшлося про створення Ради громади міста Первомайська, про забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет, про проведені в 2019 році роботи з освітлення та благоустрою міста за рахунок депутатських коштів, про дотримання пожежної безпеки під час вихідних та святкових днів, про ремонт ліфту у хірургічному відділенні КНП «ПЦМБЛ», тощо.

Нарада продовжилася доповіддю начальника сектору превенції Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області М.Яковлєва про оперативний стан в місті з питань охорони громадського порядку.

Директор Первомайської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості населення Л.Омельченко проінформувала зібрання про особливості працевлаштування осіб з інвалідністю.

Заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення О.Колесніченко довела до відома присутніх інформацію про проведену у 2019 році роботу з придбання житла для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа за рахунок субвенції з державного бюджету в місті Первомайську.

Про проведену соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю Первомайським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом 2019 року доповіла заступник директора, начальник відділу соціальної роботи ПЦСССДМ О.Швець.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.