Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Розширена апаратна нарада з керівниками місцевих підприємств

Розширена апаратна нарада з керівниками місцевих підприємств

01 липня 2019 року міський голова Л.Дромашко провела розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

 

Людмила Григорівна розпочала нараду з інформації щодо підсумків роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за червень 2019 року та завдань з виконання плану основних заходів у липні 2019 року. За підсумками шести місяців роботи міський бюджет виконано на 96,51% - недовиконання складає 3,749 млн. грн.

Були озвучені першочергові завдання на найближчий час – це виконання планових показників по наповненню бюджету міста та виконання робіт з благоустрою міста. Окрім того йшлося про підготовку до проведення виборів до Верховної Ради України та матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць; про надходження коштів з обласного бюджету на потреби міста; про роботу пришкільних таборів та табору «Гарт»; про роботу комунальних підприємств міста; про підготовку проектів рішень до чергового засідання виконавчого комітету міської ради, тощо.

Нарада продовжилася виступом начальника Первомайського відділу обслуговування громадян «Сервісний центр» Г.Сліпченко, яка довела до відома присутніх інформацію про збільшення розміру мінімальної пенсії з 01.07.2019 року на 67 грн., і яка на сьогодні становить 1564 грн. Надбавку до пенсії отримають пенсіонери, які мають тривалий трудовий стаж (для жінок 30 років та чоловіків 35 років), також відбудеться суттєве підвищення виплат інвалідам та учасникам бойових дій.

Головний спеціаліст, державний реєстратор відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців апарату виконавчого комітету міської ради І.Курочкіна доповіла про роботу відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців апарату виконавчого комітету міської ради за І півріччя 2019 року.

     

Головний лікар КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» О.Чекрижов проінформував зібрання про стан забезпечення медикаментами та харчуванням хворих в КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня».

Про стан виконавської дисципліни в управліннях міської ради та відділах апарату виконавчого комітету міської ради при відпрацюванні контрольних документів органів вищого рівня, рішень виконкому, розпоряджень та доручень міського голови за І півріччя 2019 року доповіла завідувач сектору контролю апарату виконавчого комітету міської ради О.Махоніна.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.