Розширене засідання правління Первомайської міської волонтерської організації

Розширене засідання правління Первомайської міської волонтерської організації

22 лютого 2018 року відбулося розширене засідання правління Первомайської міської волонтерської організації, в якому взяли участь керівники ветеранських, студентських та учнівських волонтерських груп.

З доповіддю про роботу за 2017 рік виступила голова міської волонтерської організації А.Ярова. Доповідач зазначила, що на даний момент в місті діє 38 волонтерських організацій. З них – 20 ветеранських, 13 учнівських та 5 студентських. Вони проводять чималу роботу, допомагаючи тим, хто потребує особливої уваги та підтримки. Із числа одиноких пристарілих жителів міста та малозабезпечених багатодітних сімей. Активно допомагають міські волонтери також бійцям АТО, які захищають незалежність нашої держави на сході країни.

В обговоренні доповіді взяли участь очільники волонтерських груп "Доброзичливість", "Іскра", "Підстав плече" та "Іскра Доброти" – Л.Допіра, Л.Макаровська, Т.Дудаєва й І.Жувагіна, а також завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру О.Лепська й голова міської ради ветеранів П.Поноченюк.

Учасники засідання з розглянутого питання прийняли відповідні рішення, а також затвердили план роботи на 2018 рік.