Роз'яснення управління освіти щодо закупівлі яєць курячих

Роз'яснення управління освіти щодо закупівлі яєць курячих

В зв`язку з тим, що останнім часом в інтернет-виданнях активно обговорюється інформація щодо закупівлі яєць управлінням освіти Первомайської міської ради за завищеними цінами, на вимогу секретаря міської ради управлінням освіти було надано роз’яснення по даному факту (додається).

Зокрема, в листі йдеться про те, що за результатами проведення відкритих торгів, вартість даної продукції у 2017 році становила 27,00 грн. за 1 десяток яєць. Однак, за умовами договору, через сезонне коливання ціни такого товару на ринку, протягом 2017 року управління освіти здійснювало закупку яєць курячих за цінами від 15 до 29 грн. за 1 дес.

За результатами тендеру в 2018 році ціна 1 дес. яєць складає 36,50 грн. Але в січні поточного року управління освіти міської ради здійснило закупівлю яєць за ціною 33.50 грн. за 1 дес. (скан копії накладних додаються). Відповідно до тенденцій минулого року, при сезонних зниженнях ринкових цін на даний продукт в 2018 році – ціна закупівлі також буде знижуватися.

Також 22.02.2018 року управлінням освіти міської ради була здійснена контрольна закупівля 1 дес. яєць в двох супермаркетах міста, а саме АТБ та КОПІЙКА за ціною 31,80 грн. та 34,35 грн. відповідно (копії чеків додаються). Також зазначимо, що до вартості продукції, окрім іншого, входить доставка яєць до навчальних закладів, яких в місті налічується 28.

Відносно електронних відкритих торгів – тендерні пропозиції ФОП Ткач І.С. та АТЗТ «Садгірський соко-екстрактний завод» були вищими ніж ТОВ «М’ясницький двір».