Щорічний міський фестиваль естрадного мистецтва «Молодіжний зорепад»

Щорічний міський фестиваль естрадного мистецтва «Молодіжний зорепад»

15 листопада 2018 року з нагоди Міжнародного дня студента в приміщенні Первомайської філії Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова відбувся щорічний міський фестиваль естрадного мистецтва «Молодіжний зорепад».

Зі святом аудиторію привітав начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Є.Романов. Посадовець побажав студентам міцного здоров’я, миру, злагоди та відмінних успіхів у навчанні. Кращим студентам вищих навчальних закладів за особливі успіхи у навчанні та високий рівень навчання Євген Михайлович вручив стипендії міського голови.

Теплі слова привітань молоді адресувала також декан інженерно-економічного факультету Первомайської філії Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова І.Жувагіна.

Концертна програма фестивалю налічувала 27 номерів, які підготували представники студентської та учнівської молоді, вихованці дитячих музичних шкіл міста та хореографічні колективи. Глядачі насолоджувалися яскравими виступами талановитих земляків. По закінченню концерту всі учасники фестивалю отримали від начальника відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту пам’ятні подарунки.

Свято пройшло в позитивній, дужній та невимушеній атмосфері, вкотре довівши, що молодь нашого міста найвинахідливіша та найталановитіша.