Щотижнева апаратна нарада

Щотижнева апаратна нарада

26 вересня 2018 року міський голова Л.Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Міський голова проінформувала присутніх про засідання Правління Асоціації міст України та «Дні Діалогу з владою», що відбулися 24-25 вересня в місті Тернополі. Йшлося про зустріч членів АМУ з Прем’єр-міністром України В.Гройсманом та профільними міністрами. Присутні мали змогу задати питання та отримати відповіді. Під час зустрічі обговорювалися результати та виклики реформи місцевого самоврядування, децентралізація, бюджетне забезпечення територіальних громад, впровадження та реалізація реформ, законодавче забезпечення житлово-комунального господарства, земельних відносин та містобудування; залучення додаткових грантових коштів. Піднімалися питання: щодо субвенцій на медицину та освіту; щодо видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я; щодо фінансового забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг; щодо пільг на проїзд; ціни на газ; нарахування субсидій та інше. Всього члени АМУ порушили близько 170 питань різного плану до Прем’єр-міністра України та профільних міністрів.

Григорівна зазначила, що під час зустрічі, наше місто Первомайськ неодноразово було наведено як позитивний приклад реалізації в країні медичної реформи в первинній ланці. За що подякувала керівника КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Т.Оболенську.