Щотижнева апаратна нарада

Щотижнева апаратна нарада

22 жовтня 2018 року міський голова Л.Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна проінформувала посадовців про результати наради з актуальних питань соціально-економічного розвитку Миколаївської області, яка відбулась в Миколаївській облдержадміністрації 10 жовтня поточного року. Розглядались питання формування бюджетів на 2019 рік, формування дорожнього фонду, обговорювалися питання житлово-комунального господарства, готовність до початку опалювального сезону, гуманітарна допомога та інші.

Під час апаратної наради, міський голова визначила основні завдання на найближчий період, а саме: початок опалювального сезону 2018/2019 року та його стале проходження; виконання планових показників по наповненню бюджету міста; забезпечення населення міста ліками за програмою «Доступні ліки».

Також йшлося про посилення системи безпеки в навчальних закладах міста, медичну реформу, про виїзний особистий прийом громадян, про заходи з благоустрою, тощо.

За результатами наради міським головою надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.