Щотижнева апаратна нарада

Щотижнева апаратна нарада

29 жовтня 2018 року міський голова Л.Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна перевірила стан виконання доручень, наданих на попередній нараді та окреслила основні завдання на поточний тиждень, а саме: виконання планових показників по наповненню бюджету міста; початок опалювального сезону 2018/2019 року та його стале проходження; виконання заходів з благоустрою міста; підготовка до зимового утримання доріг, забезпечення посипковим матеріалом. Також йшлося про реалізацію в місті медичної реформи, про особистий прийом громадян, про виконання перевізниками графіків руху пасажирського автотранспорту, про створення додаткових паркувльних місць, освітлення пішохідних переходів, зміни в нарахуванні субсидій, тощо.

Начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Н.Олішевська повідомила приємну новину – Народний ансамбль бального танцю «Натхнення» прийняв участь у Міжнародному хореографічному фестивалі конкурсі «Day Of Dance 2018», що проходив в місті Львові та Х Міжнародному фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального, мистецтв «Квітуча країна» - місто Умань. На обох конкурсах учасники ансамблю гідно представили наше місто та посіли перші місця.

За результатами наради міським головою надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.