Щотижнева апаратна нарада

Щотижнева апаратна нарада

26 листопада 2018 року міський голова Л.Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради йшлося про відкриття 24.11.2018 року в місті Первомайську Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років на Первомайщині, спорудження якого було ініційовано Миколаївською обласною організацією лідерів молодіжного самоврядування «МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ».

Далі присутні обговорили готовність міського господарства до погіршення погодних умов, що прогнозувалось на 26-27 листопада поточного року.

Міський голова проінформувала про заходи, заплановані на найближчий час: 27 листопада в облдержадміністрації відбудеться засідання ради регіонального розвитку Миколаївської області, під час якого будуть розглянуті актуальні питання децентралізації в Миколаївській області та формування Перспективного плану розвитку Миколаївської області на 2019-2021 роки; 28 листопада при міськвиконкомі відбудеться нарада по організації подальшого обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання; на 29 листопада заплановане пленарне засідання чергової сесії Первомайської міської ради.

В ході наради міський голова акцентувала увагу всіх розпорядників бюджетних коштів щодо надання відкоригованих пропозицій до бюджету 2018 року та на підготовку всіх потреб у коштах на 2019 рік. Основним завданням визначене виконання планових показників по наповненню бюджету міста.

Начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров проінформував присутніх про показники наповнення бюджету нашого міста у порівнянні з іншими містами обласного значення за підсумками 9 місяців 2018 року, а також доповів про ситуацію з формуванням бюджету на 2019 рік.

За результатами наради міським головою надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.