Щотижнева апаратна нарада

Щотижнева апаратна нарада

10 грудня 2018 року секретар міської ради С.Бондарчук провів щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Сергій Олександрович проінформував про заходи, заплановані на найближчий час: 14 грудня о 10.00 годині в Сквері пам’яті на території Свято-Варварівської церкви відбудеться мітинг-реквієм з покладанням квітів до пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, того ж дня, об 11.00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради, а о 17.00 годині в приміщенні міського центру культури та дозвілля ім. Є.Зарницької відбудеться міський фестиваль родинної творчості «Мотив для двох сердець»; 15 грудня на центральній площі міста з 8.00 години буде працювати ярмарок з нагоди Дня Святого Миколая; на 27 грудня заплановане пленарне засідання чергової сесії Первомайської міської ради.

В ході наради, також обговорювали організаційні питання підготовки звіту міського голови, що відбудеться 22 грудня поточного року; проведення торгів по енергоносіям; розрахунки за державною програмою «Доступні ліки», тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.