Щотижнева апаратна нарада

Щотижнева апаратна нарада

17 грудня 2018 року Первомайський міський голова Л.Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна проінформувала присутніх про масштабну аварію, що сталася одночасно на двох гілках головного водоводу від очисних споруд водопроводу ОСВ-2 до вул. Олександра Коротченка. Працівники міськводоканалу, працюючи в полі, в надважких умовах, замінили 13 метрів і 8 метрів поліетиленової труби діаметром 219 мм на двох водоводах і встановили механічні муфти. Ремонт першої гілки водогону було завершено 16 грудня о 16 год., другої – о 21.00 год. Водопостачання повністю відновлено.

Під час наради міський голова повідомила про заходи, заплановані на найближчий час, так 18 грудня відбудеться спільне засідання депутатських комісій по розгляду міського бюджету на 2019 рік, 19 грудня відбудуться заходи з нагоди святкування Дня Святого Миколая; 20 грудня – позачергове засідання міської ради щодо затвердження міського бюджету на 2019 рік; 22 грудня – звіт міського голови; 27 грудня – пленарне засідання чергової сесії міської ради.

В ході наради, присутні також обговорили огляд захисних споруд цивільного захисту на території міста Первомайська, проведення торгів по енергоносіям, розрахунки за державною програмою «Доступні ліки», тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.