Щотижнева апаратна нарада

Щотижнева апаратна нарада

11 лютого 2019 року Первомайський міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Міський голова розпочала нараду з інформації щодо старту роботи постійних комісій міської ради, що передують черговій сесії міської ради запланованої на 21.02.2019 року.

В ході наради також йшлося про стан справ із заборгованістю КП «Первомайський міський водоканал» перед філії ПАТ «Миколаївобленерго» за спожиту електроенергію та щодо необхідності погашення заборгованості населенням за послуги водопостачання. Говорили про санітарний стан вулиць міста, автобусних зупинок, площі Т.Шевченка та пам’ятника у Сквері пам’яті по загиблих воїнах-афганцях. Людмила Григорівна перевірила виконання доручень, наданих на попередній нараді та проінформувала присутніх про стан охорони праці у виконавчому комітету міської ради у 2018 році. Основним завданням на найближчий час міський голова визначила виконання планових показників по наповненню бюджету міста.

Заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко проінформувала, що з березня п.р. в Україні запрацюють два паралельних механізми монетизації субсидій, які передбачатимуть і перерахування коштів на рахунок споживача, і виплату готівкових коштів. Також Ольга Анатоліївна довела до відома присутніх, що 15 лютого поточного року протягом дня заплановані заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану. Зокрема о 14.00 у Сквері пам’яті по загиблих воїнах-афганцях (мікрорайон «Фрегат») відбудеться мітинг та покладання квітів.

Начальник управління освіти міської ради Г.Остапенко доповіла про стан справ з освітленням та опаленням в ДНЗ, поінформувала про проблеми, які виникають з постачальниками газу через підвищення тарифів.

Головний лікар Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні О.Чекрижов повідомив про ситуацію, що склалася в місті із забезпеченням хворих інсуліном.

Начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров озвучив оперативну інформацію про хід виконання дохідної та видаткової частин загального фонду міського бюджету, про очікувані за планом та фактичні надходження коштів до бюджету, акцизний збір, розбалансованість між сумами надходження коштів до бюджету та видатками.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.