Щотижнева апаратна нарада

Щотижнева апаратна нарада

11 березня 2019 року Первомайський міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна повідомила, про низку заходів, що відбудуться протягом тижня, а саме: нарада з керівниками комунальних підприємств міста; чергове засідання виконавчого комітету міської ради; урочисте відкриття виставки бійців-добровольців, яке відбудеться 14 березня об 11.00 годині в Первомайському краєзнавчому музеї.

Міський голова вкотре звернула увагу присутніх на питання, порушені під час виїзного прийому 05.03.2019 року та на належне виконання звернень громадян. Далі йшлося про виконання планових показників по наповненню бюджету міста; про матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць міста та роботу окружної виборчої комісії; ліквідацію стихійних сміттєзвалищ та проведення місячника з благоустрою; випадки вандалізму на Вознесенському кладовищі; оплату за енергоносії бюджетних установ, тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.