Щотижнева апаратна нарада

Щотижнева апаратна нарада

08 квітня 2019 року Первомайський міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна повідомила, про низку заходів, що відбудуться протягом тижня, а саме: нарада з керівниками комунальних підприємств міста; позачергове та чергове засідання виконавчого комітету міської ради; 11 квітня в місті відбудуться заходи з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів.

Міський голова звернула увагу присутніх на результати обласного рейтингу соціально-економічного розвитку за січень-лютий та надала доручення керівникам структурних підрозділів вивчити свої позиції в рейтингу, провести аналіз показників і зробити висновки.

Далі йшлося про виконання планових показників по наповненню бюджету міста; про стан забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет; про призначення на 21 квітня другого туру виборів Президента України та матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць міста; про заходи з прибирання територій міста в рамках двомісячника з благоустрою; тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.