ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

02 травня 2019 року Первомайський міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна привітала присутніх зі святами та перевірила виконання доручень, наданих на попередніх нарадах.

Далі міський голова повідомила, про низку заходів, що відбудуться найближчим часом, а саме: нарада з керівниками комунальних підприємств міста; святкування Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В ході наради, присутні також обговорили питання підняті громадянами в зверненнях до виконавчих органів міської ради; виконання планових показників по наповненню бюджету міста; приведення до належного санітарного стану території міста; пориви на водогонах; стан сплати населенням за послуги з водопостачання та водовідведення; організаційні питання святкування Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні; тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.