Щотижнева апаратна нарада

Щотижнева апаратна нарада

29 липня 2019 року Первомайський міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова перевірила доручення, надані на попередніх нарадах та озвучила першочергові завдання на найближчий час – це виконання планових показників по наповненню бюджету міста.

Далі Людмила Григорівна повідомила, про низку заходів, що відбудуться протягом тижня, а саме: нарада з керівниками комунальних підприємств міста; чергове засідання виконавчого комітету міської ради; позачергова сесія міської ради.

Окрім того йшлося про виконання заходів з благоустрою міста, а саме: прибирання сміття, ліквідацію поривів на міському водогоні, освітлення вулиць, видалення сухостійних аварійно-небезпечних дерев, необхідність обстеження аварійної ділянки пішохідного тротуару біля ливнеприймальника по вулиці Автодорівській. Під час наради, також, обговорили підготовку до відзначення свята Маковея, Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України, Дня міста.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.