Щотижнева апаратна нарада з заступниками міського голови

Щотижнева апаратна нарада з заступниками міського голови

22 січня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась щотижнева апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Під час наради обговорювались питання щодо готовності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій у складних погодних умовах. Говорилось про заходи заплановані на найближчий час - мітинг з нагоди відзначення Дня Соборності України, пленум міської ради ветеранів, чергова сесія міської ради.

Міський голова проінформувала присутніх про питання, з якими звернулись до неї жителі мікрорайону «Гілея» під час особистого виїзного прийому 16.01.2018 року у ЗОШ №9, та надала посадовцям відповідні доручення.

В ході наради піднімались також питання стану опалення бюджетних установ міста, необхідності перевірки балансоутримувачами оформлення земельних ділянок під їхніми об’єктами, щодо заповнення посадовцями електронних декларацій. Йшлося й про необхідність проведення позачергового засідання виконавчого комітету найближчим часом з питань встановлення тарифів на теплову енергію, вироблену з альтернативних джерел енергії ТОВ «Баніка Енерджі Юкрейн».

Заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях міської ради Н.Товста проінформувала про нараду з питань аналізу нещасних випадків з вихованцями під час навчально-виховного процесу за 2017 рік та щодо витрат на покращення протипожежного стану в закладах освіти у 2017 році.

Начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Н.Олішевська повідомила про прийом заявок від громадянок на участь в конкурсі «Міс Первомайськ 2018», який триватиме до 29 січня п.р. включно.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.