Щотижнева нарада при міському голові

Щотижнева нарада при міському голові

22 липня 2019 року в залі засідань виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулась щотижнева нарада при міському голові за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради.

Людмила Григорівна проінформувала присутніх про тренінг «Гендерно-орієнтоване бюджетування у сучасних умовах», що в рамках проекту ПРОМІС (впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади) проходив в нашому місті 18-19 липня. Також міський голова повідомила зібранню про нараду з питань соціально-економічного розвитку міста та району, що проходила 19 липня в приміщенні Первомайської райдержадміністрації на чолі із заступником голови Миколаївської облдержадміністрації О.Трайтлі.

Окрім того в ході апаратної наради присутні обговорили попередні результати голосування по місту Первомайську та 132 виборчому округу щодо виборів у Верховну Раду України.

Піднімалось питання щодо кількості поривів водопровідних мереж в місті, а також щодо введення в експлуатацію водоводу на мікрорайоні міста «Дроздовка».

Далі йшлося про заходи, заплановані на найближчий час: 22 липня запланована перевірка стану реалізації субпроекту «Надання Центром психологічної підтримки та реабілітації внутрішньо переміщеним особам, учасникам та ветеранам АТО»; 26 липня із офіційним візитом місто Первомайськ відвідає делегація Представництва Європейського Союзу в Україні.

Основними завданнями залишилось виконання планових показників по наповненню бюджету міста, підготовка шкільних закладів до початку навчання, питання благоустрою міста та інше.