Щотижнева нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

Щотижнева нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

06 серпня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко, за участю секретаря міської ради С.Бондарчука, першого заступника міського голови О.Кукурузи відбулася щотижнева нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств. Під час наради посадові особи доповіли про стан виконання доручень, наданих на попередньому засіданні.

Учасники наради обговорили наступні питання: щодо проведення ремонтних робіт підпірної стіни в міському парку культури та відпочинку «Дружба народів», надання інформації в управління ЖКГ міської ради про кількість договорів, укладених з приватними підприємцями, об’єкти яких розташовані на території парку; щодо порушень заходів безпеки на воді спортсменами-байдарочниками в районі міського пляжу «Райдуга»; щодо робіт, які виконує КП «Флора»; щодо реалізації майна об’єктів КП «Тепло»; щодо фінансування виконаних робіт, утримання зовнішнього освітлення, світлофорів, дорожніх знаків, оплату за електроенергію; щодо списання багатоквартирних будинків з балансу.

Присутні більш детально говорили про проблемні питання, що мають місце на комунальному підприємстві «Первомайський міський водоканал». Зокрема, щодо проведення ремонтних робіт водоводу по вул. Дружби, запасів рідкого хлору для знезаражування питної води, результатів контролю якості питної води, оплати за спожиту електроенергію згідно підписаного договору, роботи абонентського відділу підприємства.

Окрім цього, комунальники обговорили питання обслуговування багатоквартирних будинків, надання звітів балансоутримувачу про надходження та використання коштів на їх утримання, стану доріг, прибирання прибудинкової території, зовнішнього освітлення.

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.