Щотижнева нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

Щотижнева нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

22 жовтня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко, відбулася щотижнева нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств. Під час наради посадові особи доповіли про стан виконання доручень, наданих на попередньому засіданні та обговорили основні завдання на поточний тиждень.

Присутні більш детально говорили щодо проведення поточного ремонту покрівель багатоквартирних будинків житлово-експлуатаційними підприємствами КП «Затишок» та ТОВ «Комунтехбудсервіс», скління вікон у під’їздах багатоквартирних будинків; щодо готовності дахової котельні у буд. № 120 по вул. Гетьмана Мазепи до опалювального сезону та укладення власником будинку договору на постачання газу для роботи котельні.

Піднімались питання ремонту підпірної стіни в міському парку культури та відпочинку «Дружба народів»; фінансування робіт по забезпеченню зовнішнього освітлення на території міста; запланованих робіт по наведенню порядку на міських територіях в ході проведення суботників; прибирання та вивезення опалого листя з міських територій; проведення робіт по ремонту доріг по озелененню міста.

Учасникам наради було доведено результати аналізу щодо обстановки з надзвичайними ситуаціями, подіями та пожежами, що виникли по Миколаївській області в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.