Щотижнева нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

Щотижнева нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

29 жовтня 2018 року міський голова Л.Дромашко провела щотижневу нараду з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств. Під час наради посадові особи доповіли про стан виконання доручень, наданих на попередньому засіданні та обговорили основні завдання на поточний тиждень. Зокрема, Людмила Григорівна зазначила, що головне завдання на поточний тиждень – вирішити всі проблемні питання по заготівлі посипкового матеріалу для зимового утримання доріг.

В ході наради присутні більш детально обговорили питання проходження місячника з благоустрою; укладення договору на постачання газу дахової котельні будинку №120 по вулиці Гетьмана Мазепи; вуличного освітлення, заміни опор на вулиці Київській, дообладнання відбійників по вулиці Одеській, вивезення негабаритного сміття, листя, замовлення покажчиків по вулиці Антонюка; ремонту доріг, розпорядчого акту про виділення місту коштів обласного бюджету на ремонт доріг; ремонту водопровідного колодязя на вулиці Шолом Алейхема; просадку ґрунтів вздовж водоводу по вулиці 8 ПДД; погашення заборгованості за оренду підприємцями, що здійснюють діяльність на території парку, тощо.

Керівники комунальних підприємств доповіли про проведену роботу по підготовці міського господарства до зимової експлуатації, щодо проведення поточного ремонту покрівель багатоквартирних будинків.

Перший заступник міського голови О.Кукуруза поінформував присутніх про проведення в місті 20-23 листопада Днів сталої енергії та запропонував керівникам житлово-комунального господарства підготувати матеріали про успішний досвід впровадження енергозберігаючих заходів.

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.