Щотижнева нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

Щотижнева нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

05 листопада 2018 року міський голова Л.Дромашко провела щотижневу нараду з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств. Під час наради посадові особи доповіли про стан виконання доручень, наданих на попередньому засіданні та обговорили основні завдання на поточний тиждень.

В ході наради піднімались питання укладення власником будинку № 120 по вул. Гетьмана Мазепи договору на постачання газу для роботи дахової котельні, кількості квартир, переведених на індивідуальне опалення; ремонту зливостоків; стану готовності до роботи станції зливу рідких нечистот; підключення водопостачання та водовідведення до адміністративного приміщення по вул. Олександра Герцена; щодо робіт по реконструкції опор зовнішнього освітлення по вул. Київській та Леоніда Федорова; ремонту тротуарів; відновлення асфальтового покриття дороги по вул. Марії Демченко; необхідності проведення робіт по прибиранню та вивезенню сміття з по вул. Вокзальній, Гвардійській, площі «Визволення», центру міста; заміни дорожніх знаків на центральних вулицях міста, виділення коштів на їх закупівлю; тощо.

Присутні говорили також про роботу ПП «Водолій» по обслуговуванню житлового фонду, прибиранню прибудинкової території будинків, розташованих по вул. Академіка Миколи Амосова.

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.