Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

28 вересня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Розпочала Людмила Григорівна нараду з інформації про проблему з водопостачанням жителів міста питною водою, що виникла у зв’язку з критичним зниженням рівня води в Первомайському водосховищі на річці Південний Буг. Ситуація склалася через те, що ТОВ «Емза» (власник Первомайської ГЕС) розпочало скид води з Первомайського водосховища для проведення ремонтних робіт гідротехнічної споруди Первомайської ГЕС. Ситуація вимагає негайного втручання.

Далі міський голова ознайомила присутніх із заходами, що відбудуться найближчим часом, а саме: 29 вересня – День пам’яті жертв Бабиного Яру; 30 вересня – засідання комісії з питань захисту прав дитини; 01 жовтня – День ветеранів та людей похилого віку.

В ході наради були озвучені першочергові завдання на найближчий час – це забезпечення населення питною водою, виконання планових показників по наповненню бюджету міста та робіт з благоустрою.

Окрім того, під час наради обговорювались наступні питання: продовження робіт з благоустрою міста; про надання послуг мешканцям міста у відділенні відновлювального лікування КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»; про зміни в умовах нарахування та виплати субсидій; про підготовку виборчих дільниць до проведення місцевих виборів; тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.