Селекторна нарада з питання організації навчального року 2020/2021 в умовах адаптивного карантину

 Селекторна нарада з питання організації навчального року 2020/2021 в умовах адаптивного карантину

У четвер, 30 липня, голова облдержадміністрації Олександр Стаднік, заступники голови облдержадміністрації Тетяна Стахевич, Олександр Трайтлі взяли участь у всеукраїнській селекторній нараді з керівниками областей під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

На нараді обговорювалися питання організації навчального року 2020/2021 в умовах адаптивного карантину, забезпечення закладів освіти підручниками та використання коштів субвенцій із державного бюджету місцевим бюджетам.
Як повідомив Денис Шмигаль навчальний рік по всій території України розпочнеться вчасно з 1 вересня але, відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні або окремій адміністративно-територіальній одиниці. Він зазначив, що з 1 серпня почнуть діяти нові правила адаптивного карантину, за якими всі регіони України поділятимуться на чотири зони: зелену, жовту, помаранчеву та червону. Він уточнив, що в залежності від епідеміологічної ситуації, на окремих територіях, у районах, містах «червоної» зони будуть ухвалюватися окремі рішення.

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко зазначив, що в постанові від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» прописані чіткі норми щодо організації роботи закладів освіти.

Також розглянули питання завершення реформи децентралізації в частині утворення нових ОТГ. 

За підсумками наради надані відповідні доручення профільним відділам щодо взяття на контроль ефективне використання коштів субвенцій із державного бюджету та забезпечити організований початок 2020/2021 навчального року з урахуванням особливостей епідеміологічної ситуацій в закладах освіти та створення безпечних умов для організації освітнього процесу.

Інформація з сайту Миколаївської ОДА