Семінар-практикум «Хочу, вмію, можу допомогти!»

Семінар-практикум «Хочу, вмію, можу допомогти!»

16 лютого 2018 року в рамках проекту «Ми всі рівні», за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, благодійним фондом «САРОКА» організовано семінар-практикум з елементами тренінгу на тему «Хочу, вмію, можу допомогти!». Із присутніми, серед яких були працівники соціальних служб, посадовці виконавчих органів міської ради та студентська молодь, працювала тренер, кандидат педагогічних наук Марина Докторович. Тренінг-практикум був присвячений темі профілактики емоційного вигорання. Під час семінару психолог надала присутнім поради та практичні рекомендації щодо уникнення стресових та конфліктних ситуацій, мобілізації фізичних та духовних сил, релаксації, відновлення енергії, тощо.

Аудиторія поставилася до заходу із глибоким інтересом та позитивом, адже тема емоційного вигорання дуже близька не лише соціальним працівникам, робота яких, зокрема пов’язана із людьми, що опинились в складних життєвих обставинах, а і всім без винятку.

Слід відзначити, що такі навчання дуже корисні та необхідні в нашому місті, а завдяки тренінгу-практикуму у первомайців з’явилась реальна можливість уникнути та протистояти такій загрозі, як емоційне вигорання.