Семінар для представників громадських організацій

Семінар для представників громадських організацій

7 лютого 2017 року за участю заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко в приміщенні міської ради відбувся семінар для представників громадських організацій на тему: «Соціальне замовлення недержавних надавачів соціальних послуг». Захід проходив в рамках дії Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії». Мета семінару – надання інформації представникам недержавних надавачів соціальних послуг про соціальне замовлення, організацію та проведення конкурсу соціального замовлення.

Завдання семінару:

  • актуалізувати знання учасників щодо участі у конкурсі соціального замовлення;
  • опрацювати пакет документації для участі у проведенні оцінки потреб в соціальних послугах у Первомайському регіоні.

Під час заходу виступив консультант проекту В.Ципляк з доповіддю «Соціальне замовлення як важливий компонент реформи системи соціальних послуг. Предмет замовлення, процедури конкурсу, етапи виконання соціального замовлення». Присутні також заслухали заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради О. Колесніченко, яка доповіла на теми «Оцінка потреб населення в соціальних послугах – перший крок формування соціального замовлення» та «Опрацювання пакету документів потреб у соціальних послугах».

В роботі семінару взяли участь 35 осіб з числа представників Благодійної організації Миколаївського обласного фонду "Здорова нація", громадських організацій, релігійних громад.