Семінар «Правові засади та практичні аспекти запобігання корупції»

Семінар «Правові засади та практичні аспекти запобігання корупції»

21 лютого 2018 року Миколаївський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій провів виїзний тематичний короткотерміновий семінар на тему «Правові засади та практичні аспекти запобігання корупції».

Семінар відбувся на базі Первомайської районної державної адміністрації за участю державних службовців, депутатів, посадових осіб місцевого самоврядування, сільських, селищних, міської рад, в тому числі об’єднаних територіальних громад Первомайського району.

Теоретичні та практичні заняття провели кандидат юридичних наук, доцент кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивільної юриспруденції Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» О.Каплій та старший оперуповноважений управління карного розшуку ГУНП в Миколаївській області, підполковник поліції С.Жовнірчик.

Під час семінару розглядались такі питання, як засади антикорупційної політики в Україні, фінансовий контроль та моніторинг способу життя, дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції, етичні стандарти поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб, викривачі корупції,тощо.

Лектори надали вичерпну інформацію щодо правових засад та практичних аспектів запобігання корупції та відповіли на запитання аудиторії.