Семінар «Разом для вирішення проблем» у гімназії

Семінар «Разом для вирішення проблем» у гімназії

Місто Первомайськ Миколаївської області взяло участь в конкурсі проектів, які сприяють розвитку місцевої демократії в Україні, що проводився Радою Європи. Наш проект «Прозорість та підзвітність між владою і громадянами» отримав перемогу. В рамках реалізації даного проекту посадовими особами органів місцевого самоврядування міста Первомайська планується провести семінари для жителів міста, на тему «Разом для вирішення проблем».

Перша така зустріч відбулася 06 листопада 2017 року в Первомайській гімназії. На даному семінарі розглядалися питання електронного самоврядування в місті Первомайську, можливості електронних звернень, вимог до електронних звернень, порядку відстеження розгляду електронних та інших звернень, формування бюджету на 2018 рік.

У заході взяли участь секретар міської ради С.Бондарчук, начальник ЦНАПУ О.Тяпушкін, начальник юридичного відділу апарату виконавчого комітету міської ради С.Доценко та начальник відділу інформаційних технологій та компьютерно-технічного забезпечення В.Галузінський. На семінарі доповідачі презентували тему «Разом для вирішення проблем» та представили презентації «Електронне врядування», «Щодо роботи ЦНАПу в місті Первомайську», «Аналіз та роз’яснення Закону України «Про звернення громадян».

Завдяки безпосередньому спілкуванню, люди отримали повне роз’яснення щодо порядку та форм звернення до органів місцевої влади. В тому числі присутні дізналися про звернення на електронну скриньку міської ради. До відома громадян було доведено інформацію про роботу Центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу), про його основні види послуг, правилами реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/ перебування фізичних осіб, тощо. Крім цього були надані роз’яснення щодо впровадження Бюджету участі в місті.

Як виявилося, дана тема викликала у присутніх цікавість, тому й обговорення даних питань було жвавим, емоційним та результативним. Ще заплановано проведення семінарів в ЗОШ №5, 12, 9 та НВК «ЗОН №15-колегіум» м. Первомайська.