Семінар з енергоефективності

Семінар з енергоефективності

16 лютого 2017 року в приміщенні Первомайської міської ради відбувся семінар з енергоефективності на тему: «Впровадження енергоефективних заходів та відбір проектів у житлових будівлях». Семінар проведено за участю першого заступника міського голови О.Кукурузи, представника Комісії з розвитку енергетики та енергозбереження Українського союзу промисловців і підприємців К.Єремчука.

Тематика семінару – роз’яснення механізмів залучення державних коштів на заходи з енергоефективності в житловому фонді згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 20111 №1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження». Під час проведення семінару вивчались наступні питання: практичні кроки ОСББ та ЖБК для скорочення витрат на впровадження заходів з енергозбереження за державною програмою з енергоефективності (Консультаційні центри УСПП); місцева підтримка термомодернізації  житлових будівель в Україні; успішна практика термомодернізації будинків в області, районі, місті. Аудиторія також заслухала інформацію про діючі програми держенергоефективності в АБ «Укргазбанк» та АТ «Ощадбанк».

В заході взяли участь голови ОСББ та ЖБК, керівники комунальних підприємств міста, працівники управління житлово-комунального господарства міської ради. Загалом близько 70 осіб.