Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Сьогодні, 22 червня, Україна відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Сьогодні, 22 червня, Україна відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Війна між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом, що розпочалася 22 червня 1941 року, стала найтрагічнішим та найкривавішим етапом Другої світової війни, призвела до колосальних людських втрат, передусім для України.

Всі, хто став для нас прикладом беззавітної любові до Вітчизни і свого народу, незламної волі і героїзму, живуть у вдячній пам'яті народу. Це пам'ять про подвиги, здійснені на полях боїв з агресором, пам'ять про тих, хто вершив історію, прийняв смерть заради Перемоги, заради Батьківщини, заради майбутнього. Повага й шана до них передаються з покоління в покоління.

За традицією, цього пам’ятного дня небайдужі первомайці прийшли в Меморіальний комплекс «Сквер Перемоги» аби віддати данину пам’яті всім загиблим, закатованим у нацистській неволі, померлим в тилу від голоду та поневірянь під час Другої світової війни. До Братської могили радянських воїнів та підпільників, які діяли на території Первомайщини в роки Великої Вітчизняної війни, поклали квіти пам’яті міський голова Людмила Дромашко, секретар міської ради Сергій Бондарчук, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко, представники міської Ради ветеранів, громада міста.

В нашій країні немає жодної родини, якої б не торкнулася Друга світова війна, - хтось поліг в бою, захищаючи Батьківщину, хтось загинув у концтаборах, хтось пропав без вісті.

Цього дня до місць поховань і пам'ятників приходять родичі, знайомі, діти і онуки, щоб вклонитися загиблим у Другій світовій.

Цього дня ми з вдячністю звертаємося до тих, хто захистив Батьківщину від загарбників. Ми низько кланяємося нашим ветеранам і приносимо квіти на могили тих, хто не щадив власного життя в боротьбі за свободу і незалежність Вітчизни. Вічна їм пам'ять і слава!