Соціально-профілактичні заходи в таборі «Гарт»

Соціально-профілактичні заходи в таборі «Гарт»

31 липня 2017 року провідним спеціалістом відділу соціальної роботи Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено соціально-профілактичні заходи на теми: «Насилля в підлітковому середовищі» та «Здоровий спосіб життя» для дітей, які перебувають на оздоровленні в таборі «Гарт» з метою ознайомлення підлітків з Кримінальним Кодексом України; з видами та класифікацією злочинів; формування негативного ставлення до злочинних посягань та формування активної правомірної поведінки.

Підлітковий вік охоплює період від 11-12 до 15 років, це учні 5-9 класів. Цей період є одним з найскладніших у житті людини. Часто його називають «критичним», «зламним», «перехідним віком» та «кризою 13 років». Саме в цей період діти вчинюють необдумані вчинки під впливом сторонніх осіб, а іноді це результат вживання алкоголю, наркотичних та інших психотропних речовин.

Соціальна занедбаність неповнолітніх зростає за умов невміння висловлювати власні погляди та позиції, відсутності чітких моральних орієнтирів сприяє виникненню та поширенню негативних явищ в середовищі неповнолітніх. Роботою охоплено 17 осіб.